Grupės

 b
Mes darželyje mažiausi. Grupę  lanko 16 vaikų: aštuonios mergaitės ir aštuoni berniukai. Vaikams yra pereinamasis laikotarpis iš namų į kitą aplinką. Grupėje vaikai pirmą kartą patenka į bendraamžių grupę, mokosi bendrauti su kitais vaikais, pedagogais ir kitais šalia esančiais žmonėmis. Mūsų tikslas sukurti saugią grupės aplinką sėkmingai vaikų adaptacijai ,  higieninių įgūdžiui ugdymui,  aktyviai ir saugiai vaikų veiklai lauke,   vaikų kalbai , meninei raiškai , emocijų suvokimui ir sveikatos stiprinimui.
 Skaitykite:
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ornamentai“
  g7
l
Renginiuose dalyvaujam,
Į ekskursijas keliaujam,
Šventes švenčiame visas,
Rimtai dirbam  per veiklas.
Po šiaudelį, po šapelį
Nešame mes į lizdelį,
Taip ir kuriame gražius
Savo grupės namelius.
Nėra grupėje peštukų,
Nėra tinginių, ožiukų,
O iškilus konfliktėliui,
Taikiai sprendžiam problemėlę.
Mums darželyje smagu,
Čia įgyjam daug žinių,
Čia vaikutis linksmas bus,
Nes kiekvienas čia svarbus.

 

Eilės auklėtojos Laimos Četrauskienės

Grupėje dirba vyresnioji auklėtoja Laima Četrauskienė, vyresnioji auklėtoja Zita Strukčinskienė ir auklėtojos padėjėja  Danuta Diukevič.

GANDRIUKŲ ŽIEMOS LINKSMYBĖS

 

« 1 2 »

 

 Skaitykite:                     

,,Gandriukų,, žiemos darbeliai


Kiekvienais metais kovo pirmomis dienomis šurmuliuoja Kaziuko mugė. Mugėje gausu liaudies meistrų pagamintų daiktų, bei renginių. Kaziuko mugės nuotaikos neaplenkė ir  “ Gandriukų“.

 

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ornamentai“


sk

 

09-01-104

Grupę lanko dvidešimt  vaikų: šešios mergaitės ir  keturiolika berniukų. Aštuoni vaikai yra iš daugiavaikių šeimų, penki vaikai augantys dvikalbėse šeimose, todėl netaisyklingai kalba lietuviškai. Grupėje yra keletas vaikų plokščiapėdžių, yra vaikų dažnai sergančių peršalimo ligomis. Kai kuriems vaikams sunkiau sekasi laikytis grupės taisyklių, būti draugiškiems su bendraamžiais. Ugdytiniai  judrūs, smalsūs, žingeidūs, daugelis nori būti dėmesio centre.       Sukurta naujos grupės aplinka skatina vaiką kaupti naują patirtį, išbandyti naujas veiklos formas bei pažinimo būdus, tyrinėti.    Ugdymo procesas vyksta vadovaujantis Trakų lopšelio-darželio ,,Ežerėlis“ ugdymo programa ,,Mano pasaulis” 4-5 m., integruojant sveikos gyvensenos įtvirtinimo programą ,,Plokščiapėdystės profilaktika”, prevencinę ,,Alkoholio, tabako ir kitų psichinių veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos”, ,,Gyvenimo įgūdžių ugdymas”, “Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo” programas.    Šiais mokslo metais didelį dėmesį skiriame vaikų  kalbos raidai,  sveikatos stiprinimui, socialinių gebėjimų ugdymui, individualiam darbui su vaikais, skatiname tyrinėti, eksperimentuoti, pažinti pasaulį.

 Grupėje dirba auklėtoja metodininkė Vida Kmieliauskienė, vyresnioji auklėtoja Zita Strukčinskienė ir auklėtojos padėjėja  Gražina Narbutienė.

 

,,Skruzdėliukai“  bibliotekoje…

2016 m. lapkričio 30 d. ,,Skruzdėliukų „  grupės  vaikai svečiavosi Trakų vaikų bibliotekoje. Vaikai klausėsi Nykštuko sekamų pasakų apie žibintus. Jie sužinojo, kad žibintų būna įvairių apie tai jiems papasakojo bibliotekoje gyvenanti Knygolina. Po to vaikai noriai dailino ir gamino popierinius žibintus. Malonios bibliotekos darbuotojos    ,, skruzdėliukus“ supažindino su knygų gausa, kvietė  aplankyti biblioteką kartu su tėveliais.

   Mūsų pramogos, žaidimai, darbeliai, šventės ir šiaip smagios akimirkos….
« 1 2 »
 
           Tradicinė Kaziuko mugė – vienas didžiausių pavasario renginių.  ,,Skruzdėliukai”  neliko nuošalyje. Kartu su auklėtojomis pakalbėjo apie Kaziuko mugės tradicijas, apie įvairius amatus ir patys pasigamino grikių pagalvėles, kurias vaikai įvardino kaip stebuklingas, galinčias išgydyti visas ligas.
« 1 2 »
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ornamentai“
 
    dr  
35_10409-01-117

         ,,Drugeliai“ – penkiamečiai. Grupę lanko dvidešimt du vaikai: aštuonios mergaitės ir keturiolika berniukų. Trys vaikai iš daugiavaikių šeimų, trys vaikai augantys dvikalbėse šeimose. Ugdymo procesas vyksta vadovaujantis Trakų lopšelio-darželio „Ežerėlis“ ugdymo programa „Mano pasaulis“, integruojant sveikos gyvensenos įtvirtinimo programą „Judėjimas-sveikata“. Grupėje vykdomas projektas „Kelyje būk saugus“.

Ugdymo prioritetai:

  1. Ugdyti vaikų socialinius gebėjimus skatinant suprasti  ir vertinti, kas yra gera ir kas bloga, numatant  poelgių pasekmes sau ir kitiems.
  2. Stiprinti vaikų psichinę ir fizinę sveikatą, garantuoti jų saugumą, tenkinti aktyvumo ir judėjimo poreikį.
  3. Plėtoti komunikavimo gebėjimus skatinant vaikus vartoti simbolius, imituoti raštą, pasakoti, klausinėti, atsakinėti, deklamuoti, žaisti žodžiais, garsais, taisyklingai juos tarti.

Grupėje dirba auklėtoja metodininkė Rasa Bazilevičienė,  vyresnioji auklėtoja Renė Butrimavičienė ir auklėtojos padėjėja Anelė Rimkienė.


Warning: getimagesize(/home/trakueze/domains/trakuezerelis.lt/public_html/wp/wp-content//photo-gallery/thumb/IMG_0765.JPG) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/trakueze/domains/trakuezerelis.lt/public_html/wp/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 395

Warning: Division by zero in /home/trakueze/domains/trakuezerelis.lt/public_html/wp/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 425

Warning: Division by zero in /home/trakueze/domains/trakuezerelis.lt/public_html/wp/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 425
IMG 0765 IMG 0579 20151209 110657 20151222 113510 IMG 0601 IMG 0596 IMG 0671 IMG 0609 IMG 0018 IMG 0651 IMG 0655 IMG 0733 IMG 0765 IMG 0791 IMG 0879 IMG 0868 IMG 0579 IMG 0012 IMG 0026 IMG 0032 DSC04358 IMG 0036 IMG 0863 IMG 0640 IMG 20160901 081536 IMG 6375 (1) IMG 20160901 101417 IMG 0036 IMG 0026 IMG 0018
« 1 2 »

 Skaitykite:    

,,Drugeliu,, grupės žiemos linksmybės

MŪSŲ ŠVENTĖS, DŽIAUGSMAI, ATRADIMAI

,,Drugelių“ pažintis su alpakomis.  Smagu…

« 1 2 »

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ornamentai“

 

bit1

MIŠRI ,,BITUČIŲ’’ 3 – 5 METŲ GRUPĖ

09-01-099

 

Grupę lanko 18 vaikų: 9 mergaitės ir 9 berniukai. Ugdymo tikslai ir uždaviniai, ugdymo kryptys bei ugdymo turinys bus orientuotas į vaikų ugdymosi pasiekimų rezultatus, poreikius, gebėjimus, atsižvelgiant į vaikų amžiaus raidos ypatumus. Ypatingas dėmesys bus kreipiamas socialinės, komunikavimo, pažintinės kompetencijų ugdymui. Ugdymo procesas vyksta vadovaujantis mokyklos ugdymo programa “Mano pasaulis” integruojant sveikos gyvensenos programą “Sveikų dantukų abėcėlė”, projektą ‘’Kalėdų belaukiant”. Stengsimės, kad ugdytiniai pajustų grupinio darbo džiaugsmą, patirtų savo reikšmingumą priimant sprendimus. Stiprinsim vaikų pasitikėjimą savimi.

 

 

 “Mes maži ir gražūs,
 Sportiški ir punktualūs.
Mūsų raumenys tvirti,
 Jie medaliams sutverti.”
„Bitučių“ grupė sportuoja…
„Birrr… sušalome į ragą!
Bet žiema mums nebaisi.
– Žiema, nusibodai! Štiš!
Kai iš kiemo išvarysim

Greit pavasaris, prašvis!”… „Bitučių“ grupės pažintinė išvyka į Trakų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusią „Užgavėnių kaukių“ parodą…

Grupėje – „Užgavėnių kaukių“ dirbtuvėlės. Šauniai pasidarbavome. Rezultatas nuostabios kaukės. Žiema gali jau drebinti kinkas…

 

SKAITYKITE:

Ačiū….

 

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ornamentai“

 

v

 

      09-01-123
Grupėje 22 aktyvūs ir žingeidūs, smalsūs ir jautrūs, draugiški ir išdykę, drąsūs ir atsargūs būsimi pirmokai. Visi vaikai čia atranda savo gabumus, draugus ir džiugius patyrimus.
  GRUPĖS TRADICIJOS:
Kalendorinės šventės: Kalėdos, Užgavėnės, Velykos.
Išvykos, ekskursijos, edukaciniai renginiai.
Popietės, akcijos, šventės: varpelio,  rudenėlio, Lietuvos gimtadienis, mamyčių, sudie darželi.
Vaikų gimtadienių šventimas, „žaislų diena“.
Dalyvavimas sveikos gyvensenos įtvirtinimo programoje „Sveiki dantukai“, tarptautinėje programoje „Zipio draugai“, projekte „Norime pažinti“.
  SIEKIAI :
Siekiame, kad vaiką lydėtų gera savijauta, pasitikėjimas savimi, optimizmas, pažinimo džiaugsmas,  sustiprėtų kūrybinės galios, iniciatyvumas.Vaikui, besiruošiančiam į mokyklą, vienas iš esminių dalykų-mokymasis bendrauti ir bendradarbiauti: Vaikai skatinami įgyvendinti savo idėjas, dirbti kartu.Šiame amžiuje, pagrindinė veikla vis dar žaidimas, kurio metu vaikas sukaupia patirtį, įgyja esminių įgūdžių, reiškia savo emocijas ir jausmus, mokosi juos kontroliuoti, užmegzti santykius, spręsti konfliktus. Pagrindinė organizuota veikla, kurios metu vaikai susipažįsta su raidėmis, skaičiais, geometrinėmis figūromis, gamtos reiškiniais ir t.t.-žaidimas arba žaidybinės situacijos, apjungtos į vientisą siužetą ir pedagogo vedamos ryto rate. Ugdymas vyksta naudojant įvairius metodus ir būdus, kurie užtikrina vaikų iniciatyvumą, kūrybiškumą, patrauklumą ir suteikia vaikams geras emocijas.
Grupėje dirba auklėtojos Daiva Lakštauskienė, Renė Butrimavičienė.
Auklėtojos padėjėja – Nijolė Pavlovska.
« 1 2 »

                       „VARLIUKŲ“  GRUPĖS VAIKŲ  EKSKURSIJA

     2017 metų kovo mėnesį vaikai vyko į Vilnių.  Lankėsi žaislų muziejuje, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Seniausi Lietuvos žaislai“. Vaikai sužinojo su kokiais žaislais vaikai žaidė viduramžiais, iš ko ir kodėl žaislai buvo gaminami bei kokie žaislai rasti Lietuvoje. Bet smagiausia buvo žaisti ir tyrinėti seniausius, dar nematytus žaislus ir sužinoti, jog žaidžiant galima išmokti pačių įvairiausių dalykų. Po užsiėmimo, vaikai smagiai žaidė Bernardinų sode bei pasivaikščiojo Katedros aikštėje ir kupini įspūdžių grįžo į darželį.

« 1 2 »