,,Boružėlės“ 5 metų amžiaus grupė

 illo-ladybug

       Mūsų 20, mums jau penkeri ir mes visi puikūs, smalsūs, išdykę, kūrybingi. Kviečiame pasidžiaugti mūsų kasdiene veikla.

Dirba:
  • auklėtojos Birutė Vaicekauskienė ir Audronė Palaimienė;
  • auklėtojos padėjėja Jolita Liudvinovičienė.
birutė
Prabėgus 2018 metų vasarėlei paūgėjusios ,,Boružėlės“ draugiškai ir linksmai leidžia dieneles darželyje. Grupėje turime bibliotekėlę ir saugaus eismo kampelį, auginame ir rūpinamės  triušiuke „Pinke“, spalio 4 d. (pasaulinė gyvūnų diena) šventėme  augintinės gimtadienį.  Mėgstame iškylauti ir  keliauti gamtoje,  patirdami atradimo, tyrinėjimo ir pažinimo džiaugsmą.  Smagu ir linksma buvo Rudens gėrybių šventėje. Kartu su tėveliais dalyvavome moliūgų fiestoje darželio kieme,  o su Vytauto močiute kepėme blynus iš moliūgų.Aktyviai dalyvavome Respublikinėje sporto pramogoje ,,Nykštukų bėgimas“. Smalsumo vedami buvome Trakų policijos komisariate, o Trakų amatų centre dekoravome meduoliukus ir rašėme Kalėdų seneliui laišką. Smagios kasdieninės dienelės grupėje, laukiant švenčių ir pramogaujant  lauke nuo ,,Linksmojo kalnelio“.
« 1 3 »

 Jau 2019 ruduo. Metais paūgėję ir grupėn po vasaros sugūžėjusios ,,Boružėlės“ aktyviai dalyvauja darželio renginiuose, keliaujame ekologiniu takeliu stebėti, tyrinėti, atrasti kažką naujo. Taip  mokomės patirti gyvenimą: pažįstant bei tyrinėjant aplinką, tobulinant kasdienius įgūdžius… Smagios ,,Vaisių daržovių ragautuvės“ , sulčių spaudimas skatino kiekvieną atsigabenti iš savo sodo ar daržo rudes gerybes.  Išradingai  su tėveliais gaminti moliūgai, papuošė darželio kiemą.  Išvykoje  į Trakų viešosios bibliotekos vaikų skyrių  susipažinome su Helovino šventės istorija, kostiumais, pasigamindami po mažąjį šikšnosparnį

Dalyvaujame Tarptautiniame projekte ,,Mes mylime savo miestą“, kurio pagrindinis  bendravimo tikslas – keistis informacija, gauti galimybę pamatyti save ,,kitų akimis“, tenkinti socialinius poreikius, susipažinti su kitų šalių ir gimtojo miesto istorija, su savo šalies ir kitų šalių įstaigomis, garsinti savo šalį ir gimtąjį miestą.