Priešmokyklinio ugdymo grupė

vida


 Grupėje 22 aktyvūs ir žingeidūs, smalsūs ir jautrūs, draugiški ir išdykę, drąsūs ir atsargūs būsimi pirmokai. Visi vaikai čia atranda savo gabumus, draugus ir džiugius patyrimus.

  GRUPĖS TRADICIJOS
Kalendorinės šventės, išvykos, ekskursijos, edukaciniai renginiai, popietės, akcijos, projektai.
Dalyvavimas sveikos gyvensenos įtvirtinimo programoje „Plokščiapėdystės profilaktika“, tarptautinėje programoje „Zipio draugai“.

 

Grupėje dirba:

 •  priešmokyklinio ugdymo mokytojos  Vida Kmieliauskienė ir Zita Strukčinskienė;
 • auklėtojos padėjėja  Gražina Narbutienė ir mokytojo padėjėja Anelė Rimkienė.

 

PRIEŠMOKYKLINIAI METAI

Esame  vyriausi darželio vaikai – priešmokyklinukai. Jau daug ką nuveikėme šiais mokslo metais.

 • Po vasaros atostogų susirinkę į darželį smagiai šventėme Mokslo ir žinių dieną su visa darželio bendruomene. Buvo smagu kartu su klounu ir Kake Make išdykauti, šokti, piešti, verti karoliukus, žaisti.
 • Rugsėjo 21d. prisijungėme prie akcijos ,,Rieda ratai rateliukai”. Vaikai iš namų atsivežė dviračius, paspirtukus, riedučius ir Trakų atnaujintame stadione dalyvavome dviračių ir paspirtukų lenktynėse.
 • Spalio 16d. mus aplankė priešmokyklinukai iš Vilniaus l/d ,,Gudrutis”. Parodėme jiems Trakų miesto įdomiausias vietas, kartu žaidėme, bendravome.
 • Smagu buvo dalyvauti Rudens gėrybių šventėje. Didelį įspūdį paliko moliūgų fiesta darželio kieme, skanūs pačių pagaminti vaisių vėrinukai ir labai šauni Artiomo močiutė, kuri mus išmokė kepti skanius sausainius.
 • Lapkričio 19d. keliavome į Lietuvos Respublikos seimą.
 • Gruodžio 3d. aktyviai dalyvavome Respublikinėje sporto pramogoje ,,Nykštukų bėgimas“.
 • Kartu su Aplinkosauginio švietimo projekto ,,Kita forma“ organizatoriais siekėme rekordo – gaminome Kalėdų senelius miesto šventei ,,Kalėdos Trakuose‘‘.
 • Gruodžio10d. nukeliavome į Trakų amatų centrą. Edukatorė Dalia pasiūlė pasigaminti medinį kalėdinį angeliuką. Vaikai išgirdo įdomių istorijų apie angelus ir pažadėjo labai sočiai maitinti savo angeliuką, nes jo maistas- mūsų geri darbai.
 • Nukeliavome į paštą ir išsiuntėme savo draugams vilniečiams kalėdinį sveikinimą.
 • Gruodžio 14d. dovanojome tėveliams kalėdine muzikine pramogą ,,Iš skruzdėliukų gyvenimo“, o gruodžio 19d. sulaukėme ilgai laukto Kalėdų senelio! Buvo smagu ir linksma.
 • Sausio 4d. keliavome į Vilnių, aplankėme draugus, dalyvavome Trijų Karalių šventėje, smagu buvo pasivaikščioti po Vilniaus įžymias vietas, pasigerėti miesto Kalėdų egle…

Auklėtoja Vida

« 1 4 »

Kiškiai  drąsuoliai …

Lapkričio mėnesį pradėjome įgyvendinti saugaus eismo projektą  ,, Keliauju saugiai“,  kurio tikslas suteikti elementarių žinių apie saugų elgesį gatvėje per pokalbius, žaidimus, išvykas, ekskursijas, pramogas.

Gruodžio 8 d. pakvietėme tėvelius į muzikinę pramogą ,,Kelionė prie eglės“. Vaikai buvo kiškiai drąsuoliai, gražiai dainavo ir šoko svečiams. Į pramogą atvyko Trakų policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vlada Černienė, ji bendravo ne tik su vaikais, bet ir diskutavo su tėvais, rodė pamokančius filmukus apie saugos diržus, kaip teisingai prisisegti atšvaitus, kaip saugiai pereiti  gatve. Vaikai labai džiaugėsi gavę dovanų atšvaitą.

 

SKRUZDĖLIUKŲ ŽINIOS…
Po smagios vasarėlės Rugsėjis sukvietė vaikučius į darželį. Į ,,Skruzdėliukų“ grupę susirinko 21 vaikas- 6 mergaitės ir 15 berniukų.
,,Skruzdėliukai“ aktyviai dalyvauja ugdomojoje veikloje, noriai kuria, tyrinėja, šoka, sportuoja, dainuoja, keliauja, mokosi dalintis, suprasti, švenčia grupės draugų gimtadienius. Vaikai aktyvūs ir darželio renginiuose.
Gražų rugsėjo 26 d. rytą, būrys linksmų ,,skruzdėliukų‘‘ aplankė didingą Trakų pilį. Vaikams didelį įspūdį paliko pilis, jos bokštai, menė, įvairūs eksponatai. Turėjo galimybę pasižiūrėti istorinį filmuką apie Krokuvos miestą. Eidami į darželį ežero pakrante stebėjome gamtą, ežerą, plaukiojančias antytes, prisirinkome daug gamtinės medžiagos. Buvo smagi, pilna įspūdžių diena.
2017 m. spalio11 dieną dalyvavome ,,Rudenėlio ” šventėje. Vaikai pavirtę lietaus lašiukais šoko, žaidė su kitų grupių vaikais, ragavo vaisius ir daržoves, sužinojo apie jų naudą. Po pavakarių vakarojo kartu su tėveliais – žaidė smagius žaidimus, šoko, pynė vorui voratinklį, vaišinosi rudens gėrybėmis. Visą savaitę tėveliai kartu su vaikučiais kūrė iš vaisių, daržovių, gamtinės medžiagos grupės simbolius skruzdėliukus. Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodoje.

Auklėtoja Vida

Mes švenčiame…

Pasivaikščiojimai, išvykos…

Įvairi veikla…

,,Skruzdėliukai‘‘ Trakų policijos komisariate…

Gegužės 24d. ,,Skruzdėliukai‘‘ aplankė Trakų policijos komisariatą. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su policijos komisariato patalpomis, išgirsti pasakojimą apie policininkų darbą, apžiūrėti policijos mašinas, pasimatuoti pareigūnų liemenes, palaikyti apsauginį skydą, lazdą ir pamatė daug kitų įdomių dalykų…

Policijos pareigūnės diskutavo su vaikais tema: ,,Saugus elgesys gatvėje“, žaidė žaidimą ,,Gatvė“, rodė pamokantį filmuką ,,Būkite atidūs gatvėje“.