Informacija dėl COVID 19 ir veiklos organizavimo

Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro yra čia: http://www.ulac.lt/

DĖL COVID-19 LIGOS VALDYMO PRIEMONIŲ VALSTYBĖS IR SAVIVALDYBIŲ INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ, VALSTYBĖS IR SAVIVALDYBIŲ VALDOMŲ ĮMONIŲ DARBO VIETOMS (V-1118) (1)

Dėl COVID sprendimai_2020-10-13 (ikim. ir priešmok.)

 IKIMOKYKLINIS BEI PRIEŠMOKYKLINIS  VAIKŲ UGDYMO  ORGANIZAVIMO SAUGUMO PRIEMONĖS EKSTREMALIOS PADĖTIES LAIKOTARPIU NUO 2020-09-01

 KĄ SVARBU ŽINOTI:

  • Lopšelio-darželio veikla bus organizuojama įprastine  tvarka, laikantis saugumo priemonių ekstremalios padėties laikotarpio rekomendacijomis.
  • Tėvai (globėjai) ekstremalios padėties laikotarpiu į lopšelio-darželio patalpas neįleidžiami, siekiant išlaikyti kuo mažesnį žmonių susibūrimą.
  • Lieka vaikų priėmimas prie lauko į grupę įėjimo durų. Priima grupės auklėtoja. Sudarytos sąlygos vaikui ir jį lydinčiam asmeniui bekontakčiu termometru matuoti temperatūra, vizualiai įvertinama sveikatos būklė (kosulys, sloga). Prie durų įrengti skambučiai.
  • Vaiką iš lopšelio-darželio tėvai pasiima tuo pačiu principu, prie lauko įėjimo durų, susisiekę su grupės auklėtoja telefonu ir nurodę atvykimo laiką. Auklėtoja vaiką atves prie išėjimo.
  • Šiltu oru vaikų priėmimas ir palydėjimas į namus organizuojamas lauke. Vaiką sutiks ar palydės  auklėtoja, prieidama prie atvykusio ar išvykstančio vaiko ir jo lydinčio asmens.
  • Vaikui, buvimo darželyje laiku, pasireiškus karščiavimui – 37,3, ligų požymiams – sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir kt. vaikas izoliuojamas ir kviečiami tėvai.
  • Tėvai (globėjai) pasiėmę vaiką iš lopšelio-darželio iškart išeina iš lopšelio-darželio teritorijos, nesibūriuoja, nesinaudoja lauko įrengimais.
  • Ekstremalios padėties laikotarpiu neveiks budinti grupė. Darbo laikas: 7.30-18.00 val.
  • Organizuojant veiklą bus griežtai laikomasi visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų. Grupės aprūpintos reikalingomis dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Visiems grupių darbuotojams suteikta reikalinga informacija dėl saugaus darbo organizavimo ir vykdymo.
  • Vaikų priėmimo metu darbuotojams ir vaiką atlydėjusiems asmenims rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis saugaus atstumo.

Parengė direktorė Virginija Ilginytė

Tel. Nr. (8 528) 55300; 864790170   

El. paštas: ezerelisd@gmail.com

 

     Interesantų aptarnavimas ekstremalios padėties  laikotarpiu vykdomas nuotoliniu būdu, naudojant aktyvias komunikacijos priemones. Susisiekti su įstaigos administracija galima elektroniniu paštu ezerelisd@gmail.com ir kontaktiniais telefonais:

                  (8 528) 55 300, 864790170– direktorė Virginija Ilginytė,

                  86711998 – raštvedė  Jurgita Grigonienė,

                  861240540 – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Ustilienė,

                  860188578– direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Rima Uscilienė,

                  861580388 – vyriausioji buhalterė Liucija Savicka.